Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İstanbul Sokakları 7. Bölüm Fragmanı İzle

İstanbul Sokakları 7. Bölüm Fragmanı İzle


İstanbul Sokakları 7. Bölümü İzle

Bu hafta yaşananlar ile yine sezonun en iyi bölümlerinden birine imza atan İstanbul Sokakları, bölüm sonu sahnesi ile gene sevenlerinin bir hafta boyunca merakla beklemelerine de ayrıca neden olacak. Dün akşam ki bölümde yaşananlar ile akıllarda ki bir çok soruyu cevapladıkları gibi, yönetmenin çekimlerde kullandığı teknik sayesinde, diziyi çok da heyecanlı ve duygulu bir şekilde izliyoruz. İstanbul Sokakları son bölümü ile en fazla izlenenler arasında da yerini aldığı için, İstanbul Sokakları 7. bölüm seyret ile sizde oldukça iyi bir bölümün keyfini sürebilirsiniz. 

İstanbul Sokakları 7.Bölüm Fragmanı videosu web sayfamızda yayınlandı. Show'un, şaşırtan sonuyla İstanbul Sokakları 7.Bölümü ile 30 Mayıs tarihi akşamı televizyon ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. İstanbul Sokakları 7.Bölüm tanıtım fragmanı haberimizde izleyebilirsiniz.
İstanbul Sokakları 7.Bölüm Fragmanı (30 Mayıs Pazartesi)

İstanbul Sokakları 6. Bölüm Özeti

Cemil, elinden kaçmayı başaran Nazlı, kurtulmuştur. Cemili de, ağır yaralarken ölümle burun buruna gelerek, tedavi sürecinde iyileşecektir. Nazlı, yaşadıklarının travmasını atlatması zor sürecektir. Fırat, her an yanında olarak, yaşadıkların suçlusu olarak kendisini ilan ederken Nazlı'yı, iyi etmek için elinden, geldiğince desteğini esirgemeyecektir. Fırat, kardeşi sürekli abisinin başına belaya girmesinden Nazlı, sorumlu tutarak karşısına çıkıp, hesap soracaktır. Artık aşklarına bir engel daha eklenmişken iyicene umutsuzluğa kapılıyor.

İstanbul Sokakları yeni bölümün ileri ki safa gelişmelerinde. Hastaneden çıkan Cemil, Sibel'le karşı karşıya gelecektir. Artık Fırat'la, uğraşmaması konusunda anlaşmaları gerektiğini söylerken Cemil, çoktan yapacağını yapmıştır. Ne Nazlı'nın, unutabileceği ne de Fırat'ın, kaldırabileceği kötülüğü Nazlı'yı, kaçırdığı zamanda yapmıştır. Fırat ve adamlarının eline ulaşan video kaydında bilgisayara takıp izleyecekler, gördükleriyle her şey artık daha farklı, kötü olacaktır.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]