Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kalbim Yangın Yeri 5. bölüm fragmanı izle

Kalbim Yangın Yerinin 5.Bölüm FRAGMANI


Geçmiş, Geleceğin İzini Sürer...
Leyla (Hande Soral), kız kardeşi Sevda’nın (Ece Çeşmioğlu) düğünü için bir süre önce ayrıldığı baba evine dönmüştür. Ertesi gün yapılacak düğün töreninden sonra ise evden temelli ayrılacak, tüm sırları ve hayatının erkeğiyle birlikte yeni bir hayata yelken açacaktır. Ancak geçmişte ardında bırakıp gittiği ne varsa, şimdi birer birer yolunu kesmektedir. Onun tek amacı ise çok sevdiği kardeşi Sevda’nın hayallerindeki masalsı düğününü kazasız belasız gerçekleştirmektir. Düğün gecesi yaklaştıkça, Leyla’nın etrafındaki çember daralır. Kardeşinin mutluluğu uğruna yaptığı fedakarlıklar, şimdi tam da kardeşinin ve bütün ailenin felaketine neden olacaktır.


Kalbim Yangın Yeri 4. Bölüm Özeti
Kalbim Yangın Yeri dizisinin 21 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak son bölümünde (4. bölüm) : Leyla yıllar önce baba evinden ayrılmıştır, kız kardeşi Sevda’nın düğünü için eve geri döner. Düğün ertesi gün olacaktır ve düğün bittikten hemen sonra yeniden evden ayrılıp kendisine yeni bir hayat kurmanın hayalini yaşar. Fakat geçmişte arkasında bıraktıkları şimdi yeniden karşısına çıkar. Leyla tüm engellere rağmen kız kardeşinin düğününü masalsı bir şekilde gerçekleşip onu üzmeden geri dönmek ister. Fakat düğün gecesi Leyla bunun hiç de kolay olmayacağını anlar. Kardeşinin mutlu olması için fedakarlıklar yaparken bu fedakarlıkların düğün gecesinde hem Sevda’nın hem de ailenin geri kalanlarının felaketi olacağından habersizdir.
Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız.
Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri 4. bölümüyle 21 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.15′te izleyici karşısına çıkacak. Dizinin başrollerini Kaan Yıldırım, Hande Soral, Ece Çeşmioğlu ve Oğuz Peçe paylaşıyor.
Kalbim Yangın Yeri dizisinin yapım şirketi aynı kanalda yayınlanan Karagül dizisinin yapım şirketi olan Avşar Film oldu. Dizinin yönetmen koltuğunda Eylem Koza otururken dizinin senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcan kaleme alıyor.
Kalbim Yangın Yeri yeni bölümüyle 21 Mayıs Cumartesi akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Dizide Ece Çeşmioğlu Sevda rolünde yer alırken Hande Soral da Leyla rolünü canlandırıyor.
Kalbim Yangın Yeri dizisi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sitemizden duyurulacaktır, sitemizi takipte kalınız.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]