Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

RAMAZAN BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK

RAMAZAN BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK

Bu yıl Ramazan Bayramı'nın pazartesine denk gelmesi tatilin 9 gün olabilme ihtimalini ortaya çıkardı. Cuma gününün de eklenmesi halinde, tatil 9 güne uzayabilir.
Bu yıl Ramazan Bayramı'nın pazartesine denk gelmesi tatilin 9 gün olabilme ihtimalini ortaya çıkardı. Cuma gününün de eklenmesi halinde, tatil 9 güne uzayabilir.
Seyahat acentesi Cafe Tur'un Operasyon Müdürü Derya Över, Ramazan Bayramı için tatilcilerin şimdiden yoğun bir şekilde rezervasyon yaptırdığını söyledi.
Tatilciler, bu yıl Arefe Günü'nün Pazartesi Günü'ne denk gelmesiyle uzayan Ramazan Bayramı tatili için harekete geçti. Türkiye’nin en çok yurtdışı tur düzenleyen şirketlerinden Cafe Tur'un Operasyon Müdürü Derya Över, tatil rezervasyonlarında Avrupa'nın başta olduğunu söyleyerek ”Bayram tatilinin birçok tatilci tarafından Cuma gününün de eklenerek 9 güne çıkarılma ihtimali bu dönemde uzun mesafeli yurt dışı turlarına ilgiyi artırdı. Seyahatseverler Amerika, Küba, Güney Amerika, Avustralya, Uzakdoğu gibi uzak mesafeli yerleri de tatil planlarına eklediler. Aynı zamanda 4-5 günlük kısa dönem için Avrupa, Balkanlar, Dubai, Kuzey Afrika gibi destinasyonlar da oldukça ilgi görüyor” dedi.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]