Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Şahane Damat dizisi ne zaman başlayacak


Şahane Damat dizisi ne zaman başlayacak?

Star Tv'de yaz sezonunda bomba gibi bir diziyle ekkrana gelmeye hazırlanıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu sır gibi saklanan Şahane Damat dizisi merakla bekleniyor. İşte Şahane Damat ile ilgili tüm detaylar...


Yaz sezonunda ekranlara gelmesi planlanan Şahane Damat fırtına gibi bir giriş yapmayı planlıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu sır gibi saklanan Şahane Damat büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Şahane Damat dizisinin ayrıntıları...


Star Tv’ye bir yaz dizisi daha geliyor. 2016 yaz sezonuna dört dizi ile girme hedefi olan star Tv Sinegraf ile Şahane Damat senaryosu üzerinde anlaştı. Geçen sezon fox tv’ye İnadına aşkdizisini hazırlayan Sinegraf oldukça başarılı bir sezon geçirmişti.

İsmi şimdilik Şahane Damat olarak belirlenen dizinin cast ve oyuncu seçimi çalışmalarına başlandı. Senaryo tam olarak hazırlandığında ve oyuncu anlaşmaları tamamlandığında dizinin Temmuz ayında Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşması bekleniyor.

Eğer Şahane Damat dizisi beklenen performansı gösterebilirse 2016 2017 yeni sezonunda da izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Şahane Damat, yakında Star’da başlıyor!
Star TV’nin yaz sezonu için hazırlanan iddialı yapımı Şahane Damat’ın başrol oyuncuları belli oldu.
Yapımcılığını Osman Sınav-Sinegraf’ın üstlendiği, kadrosunda Nükhet Duru’nun yer alacağı komedi dizisinin başrollerinde daha önce ‘Bugünün Saraylısı’ ve ‘Aşk Zamanı’ gibi projelerde izlediğimiz Ali Ersan Duru ile ‘Güneşin Kızları’ ile son zamanların en dikkat çekici çıkışlarından birini gerçekleştiren Burcu Özberk yer alacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]