Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

309 8. yeni bölümde bebeğin cinsiyeti belli oluyor!

No: 309 8. yeni bölümde bebeğin cinsiyeti belli oluyor!


No: 309 8. yeni bölüm dün yayınlandı. Dün akşam ekrana gelen olan No: 309 8. yeni bölümde Onur ve Leyla arasında neler yaşandı? Fox Tv ekranında yayınlanan ilgiyle takip edilen No: 309 8. yeni bölüm ve merak edilen tüm detayları...No:309 8.yeni bölüm dün yayınladı. Fox TV' de reyting rekorları kıran dizisi  No:309 yeni bölümde Lale ve Onur bebeğin cinsiyeti konusunda anlaşmazlığa düşüyor. Dün akşam yeni bölümü yayınlanan No:309' da bebeğin cinsiyeti ne olacak? İşte tüm merak edilenler haberimizde..

Ekrana gelmeye başladığı ilk günden itibaren izleyenleri ekrana kilitleyen No: 309 dizisinde bu hafta romantik sahnelerin yanı sıra komik anlar yaşandı. Onur ve Lale arasında çocuğun cinsiyeti ile ilgili atışmalar yaşanırken ikili kendini bir anda romantik bir aşk çemberinin içinde bulacak. No: 309 8. bölümde Lale'nin istekleri doğrultusunda bebeğin cinsiyetini tahmin etmeye çalışan aile bireylerinin durumu izleyenleri ekrana kilitleyecek. 
No: 309 8. yeni bölüm ile izleyicileri ekrana kitledi. No: 309 8. bölümde Lale ve Onur'un bebeklerinin cinsiyeti belli mi oluyor? Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın yer aldığı yeni dizi No: 309 her Çarşamba FOX'ta yayınlandı.
NO: 309 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANINO: 309 8. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Onur’un Pelinsu ile öpüştüğünü gören Lale , Onur’a karşı olan duygularını sorgular. Ona karşı kontrollü ve mesafeli olmaya karar verir. Lale’nin bu duygularından habersiz olan Onur Lale’nin tavırlarını yanlış anlar ve kendisine hiçbir duygu beslemediğini düşünür.. O da Lale’ye karşı gardını alır.. Ağva da yakınlaşan Onur ve Lale birbirlerinden yine uzaklaşmışlardır.. Betül sinsi planlarına devam etmektedir. Fotoğrafları İsmet’e gösterir. Bu arada bebeğin cinsiyeti belli olacaktır.. Lale ve Onur iddiaya girerler.
DEMET ÖZDEMİR KİMDİR? 
Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya geldi.Toplam 3 kardeştirler.Bir tane abisi bir tanede ablası bulunmaktadır.O daha küçükken annesi ile babası ayrılmışlardır ve bu sebeble İstanbul’a göç etmişlerdir.İstanbul’da annesi, ablası beraber yaşamışlardır.Ablası büyük fedekarlık sağlayarak çalışmış ve onun okumasında büyük bir paya sahip olmuştur.Dansa olan ilgisi sebebinle Dans Kursuna katılmış ve 1-2 yıl kadar dans etmiştir.Daha sonra Okulu bırakmış ve Akşam Lisesine devam edip mezuniyetini almıştır.Bengü dans kadrosundan ayrılınca Efes Kızları ile dans imkanı buldu.Ünlü oyuncunun boyu 1.70’dir.

Oyunculuğa Reklam filmlerinde oynayarak başladı.2009 tarihinde Mustafa Sandal’ın iki tane şarkısını çektiği kipte dansçı olarak oynamıştır.2012 tarihinde Pegasus reklamında oynadı.2013 tarihinde Blue Jean Dergisi takviminde kendine yer edindi.Lise okuduğu sıralarda özel olarak 3 ay kadar dans dersi aldı. Liseyi bitirdikten sonra 2 yıl özel olarak Şahika Tekand’da tiyatro konusunda eğitim almıştır.İlk defa dizide oynaması 2013 tarihinde gerçekleşti.Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide oynamıştır.Sana Bir Sır Vereceğim Aylin karakterini canlandırmıştır.Daha sonra 2014 tarihinde Kurt Seyit ve Şura isimli diziye Alya karakterinle giriş yapmıştır.
Ünlü Oyuncu 2014 tarihinde Tut Sözünü isimli sinema filminde rol almıştır ardından yine aynı yıl Kaçak Gelinler isimli dizide oynadı.Dizide Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram gibi oyuncularla beraber oynadı.
Oynadığı Film ve Diziler
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim (Aylin)
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2014 – Tut Sözünü
2014 – Kaçak Gelinler
2015 – Çilek Kokusu Aslı
2016-No:309 Lale
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]