Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel Ümran Karakteri Kimdir - Gülçin Hatıhan Biyografisi Kimdir

Poyraz Karayel Ümran Karakteri Kimdir - Gülçin Hatıhan Biyografisi Kimdir,Poyraz Karayel dizisi Ümran Karakterini kim oynuyor gerçek adı , poyraz karayel dizisi ümran rolünde kim oynuyor gerçek ismi , Gülçin Hatıhan biyografisi hayatı resimleri kaç yaşında.

Poyraz Karayel Dizisi oyuncularını ve karakterlerini tanımaya devam ediyoruz . Poyraz Karayel dizisinde Ümran rolünde oynayan Gülçin Hatıhan biyografisi dizirehberi.org olarak derledik. 

Poyraz Karayel Ümran Karakteri Kimdir ?

Kendi halinde bir hanım. Poyraz’ın üst komşusu. Tek başına oğlu İsa’ya bakıyor. Tek dünyası televizyon dizileri izlemek ve Sinan'a sahip çıkmak.

Gülçin Hatıhan Kimdir Hayatı Resimleri

1972 İstanbul doğumludur. İlk,orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Hatıhan, ilk egitimini tiyatro Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde almıştır. 1999 yılında gittiği New York'ta 10 yıl yaşayan Hatıhan, Broadway'de ilk türk müzikali'nin yönetmenliğini yapmıştır. 

Basad'da (Bakırköylü Sanatçılar Derneği)Tiyatro Yurutme Kurulu Baskanidir ve Konservatuara Hazırlık Sınıfı'nın eğitmenliğini yapmaktadır. 2004 yilindan beri oyunculuga es zamanli yonetmenlik de yapmaktadir. Broadway'de ilk kez sahnelenen Turk muzikallerinin yonetmenidir. (Hisseli Harikalar Kunmpanyasi, 2009, Beacon Theater, NY) Turkiye'de de yonetmenlige devam etmektedir. Son oyunu Bakirkoy Beledeiye Tiyatrolari'nda sergilenen Televizyon Cumhuriyeti'dir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]