Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 16 Kasım Son Bölümde Neler Oldu

Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanan Diriliş’in bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Diriliş yeni bölümüyle 16 kasım akşamı saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

 
Sıkıntılı geçen uzun zamanın ardından Kayılar kilim satışından rahat nefes alır. Fakat fazla uzun sürmeyecek olan bu rahatlık baskına uğrayan kervanın ardından yerini yeniden sıkıntılarla dolu serüvene bırakır. Ertuğrul Bey’in daha da sıkıntılı dönemi başlar. Ayrıca alplerin şehit olmasının ardından yeni bir çıkmaz yolla karşılaşır. Ertuğrul Beybaşlarına gelenlerden sonra öç mü alacak yoksa siyasi problemleri mi çözecek?
Diğer yandan hırsına yenilen Ural Bey, baskın sonrası kendisine yönelen oklardan kurtulmak için suçlamaları ortadan kaldırması gerekmektedir. Fakat Simon’un sinsi takibi tüm dengeleri değiştirecektir. Simon, eline geçen kozu çıkarları doğrultusunda değerlendirebilecek mi?

Aliyar ise obasını ortasında kaldığı ateşin içinden kurtarabilecek midir? Gördüklerinden sonra dehşete kapılan Aliyar’ın vereceği kararlar ile Candar Bey’in ummadık anda Ertuğrul Bey’e sunduğu teklif obaların kader anını belirler. Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 16 Kasım akşamı saat 20:00’dan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]